Drzwi wewnętrzne

Pomożemy Ci wybrać drzwi wewnętrzne, które spełnią Twoje oczekiwania

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów drzwi wewnętrznych w Poznaniu.

 drzwi w Poznaniu/ drzwi Porta Poznań/drzwi wewnętrzne Poznań/ salon drzwi Poznań/ Drzwi Poznań / drzwi vox Poznańwi w Poznaniu

Nasz salon drzwi w Poznaniu posiada szeroką ofertę drzwi  wewnętrznych firm Polskich oraz zagranicznych. W naszej ofercie znajdują się między innymi drzwi Porta, VOX, Dre , Erkado, Entra, Vivento, Invado, POL-SKONE.

Drzwi są wizytówką całego domu spełniając bardzo ważną funkcję. Są one istotnym elementem wystroju który powinien podkreślać charakter całego domu czy lub mieszkania. Skrzydło drzwiowe może mieć różne rozwiązania funkcjonalne w zależności od naszych potrzeb i funkcji pomieszczenia.

Inne drzwi wybierzemy do łazienki, inne do salonu – ważne jednak, by razem tworzyły pewną spójną koncepcję.

 

Odpowiedni wybór ich Producenta jest sprawa kluczową która wymaga odpowiedniego przemyślenia. Pomożemy w idealnym wyborze drzwi do waszego domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu w podpoznańskim Luboniu.

Największy wybór drzwi wewnętrznych w Poznaniu.

Proponujemy drzwi czołowych producentów. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment drzwi ramowych, płytowych, lakierowanych, szklanych, przesuwnych oraz ościeżnic i akcesoriów drzwiowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu drzwi. Posiadamy własne ekipy monterskie.

Lat doświadczenia

wykonach Realizacji

%

profesjonalizmu

drzwi Poznań

Erkado – drzwi poznań

Marka Erkado budowana jest w oparciu o doświadczenie trzech pokoleń, nowoczesne technologie oraz wyjątkową atmosferę, która jest wpisana w rodzinny charakter Firmy. Dzięki synergii tych atutów marka Erkado należy do grona rynkowych liderów, a ich produkty dostarczane są do wymagających odbiorców w Polsce i 15 krajów na całym świecie.

ERKADO katalog 2022

Entra – drzwi wewnętrzne Poznań

Najnowsza kolekcja Entra, to drzwi stworzone z myślą o architektach. Entra wierzy w nieograniczoną kreatywność architektów oraz wspiera niekonwencjonalne projekty.

drzwi Poznań

Drzwi Poznań dre

Jako doświadczony producent drzwi wewnętrznych, firma DRE zaopatruje klientów z całej Polski, którym zależy na stolarce najwyższej jakości. Wyjątkowo bogata oferta firmy, obejmuje wyroby różniące się m.in. konstrukcją, kolorem, przeznaczeniem i ceną, co ułatwia znalezienie najodpowiedniejszego modelu, który wpisuje się w Twoje wymagania.

Vivento – drzwi wewnętrzne

Korzenie tej marki sięgają 30-letniej tradycji firmy Sękpol, która może pochwalić się jednymi z najsolidniej wykonanych drzwi nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Markę Vivento wybrało już tysiące Klientów. Zapraszamy do poznania oferty zbudowanej na wiedzy eksperckiej, doświadczeniu i nowoczesnym designie.

drzwi Poznań

Invado -drzwi wewętrzne

Już od ponad 20 lat firma INVADO jest producentem drzwi i listew przypodłogowych, towarzyszy i w kreowaniu wymarzonych przestrzeni. Oferowane przez firmę INVADO rozwiązania godzą wysoką jakość z wyjątkową estetyką i indywidualizmem. To co dodatkowo wyróżnia firmę INVADO jest jedyna w Europie, autorska technologia połączona z troską o środowisko naturalne oraz wrażliwość na zmieniające się trendy i Twoje potrzeby. Drzwi INVADO jako jedyne na rynku posiadają zaokrąglone krawędzie, bezpieczne dla rąk dorosłych i dzieci.

Porta drzwi Poznań

Historia firmy Porta zaczęła się blisko 30 lat temu. To właśnie wtedy powstał pierwszy zakład produkujący drzwi w Bolszewie, małej miejscowości koło Wejherowa. Kolejne lata to niezwykle dynamiczny rozwój firmy. Budowa wyspecjalizowanych zakładów w Ełku, Suwałkach oraz Rumunii aż po otwarcie nowoczesnego parku maszynowego Porta STEEL. Od samego początku firmą PORTA KMI POLAND zarządza Jacek Sarnowski.Na chwilę obecną, PORTA to blisko 1900 pracowników, dzięki którym możemy dostarczać wyjątkowe drzwi do domów Polaków.

drzwi Porta Poznań

VOX- Drzwi Poznań

W naszej ofercie posiadamy drzwi marki Vox. Organizują one przestrzeń, zdobią wnętrze i chronią prywatność. Projektanci VOX tworzą je z myślą o całym wnętrzu, a współpraca z najlepszymi producentami jest gwarancją ich jakości.  W zależności od potrzeb i upodobań możemy zaproponować pełne skrzydło, z przeszkleniem lub ramką, a także z pionowymi bądź poziomymi zdobieniami. W naszej ofercie każdy znajdzie swoje wymarzone drzwi.

POL-SKONE drzwi Poznań

POL-SKONE Sp. z o.o. jest wiodącym producentem drzwi i okien drewnianych. Firma POL-SKONE powstała w 1990 roku i przez ponad 30 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Obecnie POL-SKONE dysponuje czterema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi, dwa z nich znajdują się w Lublinie, pozostałe w Biłgoraju i Niemcach. Firma POL-SKONE Zatrudnia prawie 1000 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

drzwi Poznań