Drzwi wewnętrzne

Pomożemy Ci wybrać drzwi wewnętrzne, które spełnią Twoje oczekiwania

Drzwi wewnętrzne są wizytówką całego domu spełniając bardzo ważną funkcję. Są one istotnym elementem wystroju który powinien podkreślać charakter całego domu czy lub mieszkania. Skrzydło drzwiowe może mieć różne rozwiązania funkcjonalne w zależności od naszych potrzeb i funkcji pomieszczenia.

Inne drzwi wybierzemy do łazienki, inne do salonu – ważne jednak, by razem tworzyły pewną spójną koncepcję.

Odpowiedni wybór ich Producenta jest sprawa kluczową która wymaga odpowiedniego przemyślenia.

Proponujemy drzwi czołowych producentów. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment drzwi ramowych, płytowych, lakierowanych, szklanych, przesuwnych oraz ościeżnic i akcesoriów drzwiowych.

Lat doświadczenia

wykonach Realizacji

%

profesjonalizmu

Erkado

Marka Erkado budowana jest w oparciu o doświadczenie trzech pokoleń, nowoczesne technologie oraz wyjątkową atmosferę, która jest wpisana w rodzinny charakter Firmy. Dzięki synergii tych atutów marka Erkado należy do grona rynkowych liderów, a ich produkty dostarczane są do wymagających odbiorców w Polsce i 15 krajów na całym świecie.

Entra

Najnowsza kolekcja Entra, to drzwi stworzone z myślą o architektach. Entra wierzy w nieograniczoną kreatywność architektów oraz wspiera niekonwencjonalne projekty.

Drzwi Dre

Jako doświadczony producent drzwi wewnętrznych, firma DRE zaopatruje klientów z całej Polski, którym zależy na stolarce najwyższej jakości. Wyjątkowo bogata oferta firmy, obejmuje wyroby różniące się m.in. konstrukcją, kolorem, przeznaczeniem i ceną, co ułatwia znalezienie najodpowiedniejszego modelu, który wpisuje się w Twoje wymagania.

Vivento

Korzenie tej marki sięgają 30-letniej tradycji firmy Sękpol, która może pochwalić się jednymi z najsolidniej wykonanych drzwi nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Markę Vivento wybrało już tysiące Klientów. Zapraszamy do poznania oferty zbudowanej na wiedzy eksperckiej, doświadczeniu i nowoczesnym designie.

INVADO

Już od ponad 20 lat firma INVADO jest producentem drzwi i listew przypodłogowych, towarzyszy i w kreowaniu wymarzonych przestrzeni. Oferowane przez firmę INVADO rozwiązania godzą wysoką jakość z wyjątkową estetyką i indywidualizmem. To co dodatkowo wyróżnia firmę INVADO jest jedyna w Europie, autorska technologia połączona z troską o środowisko naturalne oraz wrażliwość na zmieniające się trendy i Twoje potrzeby. Drzwi INVADO jako jedyne na rynku posiadają zaokrąglone krawędzie, bezpieczne dla rąk dorosłych i dzieci.

Porta

Historia firmy Porta zaczęła się blisko 30 lat temu. To właśnie wtedy powstał pierwszy zakład produkujący drzwi w Bolszewie, małej miejscowości koło Wejherowa. Kolejne lata to niezwykle dynamiczny rozwój firmy. Budowa wyspecjalizowanych zakładów w Ełku, Suwałkach oraz Rumunii aż po otwarcie nowoczesnego parku maszynowego Porta STEEL. Od samego początku firmą PORTA KMI POLAND zarządza Jacek Sarnowski.
Na chwilę obecną, PORTA to blisko 1900 pracowników, dzięki którym możemy dostarczać wyjątkowe drzwi do domów Polaków.

PERSECTO

PERSECTO to marka drzwi wewnętrznych, które doskonale sprawdzą się w każdym domu, mieszkaniu i firmie. Dzięki innowacyjnej technologii i doświadczeniu producenta, drzwi tej firmy cechują się wysoką jakością wykonania. Produkty PERSECTO stanowią połączenie trwałości i uniwersalności.

POL-SKONE

POL-SKONE Sp. z o.o. jest wiodącym producentem drzwi i okien drewnianych. Firma POL-SKONE powstała w 1990 roku i przez ponad 30 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Obecnie POL-SKONE dysponuje czterema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi, dwa z nich znajdują się w Lublinie, pozostałe w Biłgoraju i Niemcach. Firma POL-SKONE Zatrudnia prawie 1000 wysoko wykwalifikowanych pracowników.