Podłogi drewniane

Pomożemy Ci wybrać podłogę, która spełni Twoje oczekiwania

Podłogi drewniane Poznań 

Najlepsze podłogi drewniane oraz podłogi fornirowane w Poznaniu dostarczane tylko przez renomowanych producentów. Wybierając spośród Naszych propozycji zyskujesz przede wszystkim doskonała jakość , ale także najlepsze ceny! Produkty które oferujemy posiadają niepowtarzalny wygląd oraz styl. Możemy zagwarantować, że wybrana podłoga drewniana bądź parkiet spełnią najwyższe oczekiwania Naszych klientów. W swojej szerokiej ofercie mamy różnego rodzaju deski podłogowe lakierowane lub pokryte olejem w różnych wariantach: deski długie, krótkie, jodełki angielskie, jodełki francuskie.

 

Lat doświadczenia

wykonach Realizacji

%

profesjonalizmu

Mazurka Deska – podłogi drewniane

To marka dedykowana klientom ceniącym najwyższą jakość i niepowtarzalny styl. Firma specjalizuje się w podłogach warstwowych. W produkcji stosowane są woski olejne najwyższej jakości, które świetnie impregnują drewno, nadając mu niepowtarzalny wygląd. Produkty powstają z najwyższej klasy drewna dębowego. Podłoga stworzona przez Mazurską Deskę jest po prostu stylowa, estetyczna i niesamowita!

MAZURSKA_DESKA

 

Finishparkiet – podłogi drewniane

Ekskluzywne podłogi charakteryzujące się wysoką jakością drewna z którego są wykonane.

Każdy element jest siedmiokrotnie pokryty lakierem lub trzykrotnie olejowoskiem dzięki temu przez wiele lat nie potrzebuje cyklinowania. Podłogi Firmy Finishparkiet są idealnym wyborem dla każdego, kto chce mieć w swoim domu wysokiej jakości podłogi, które będą bardzo trwałe, łatwe w pielęgnacji oraz odporne na zniszczenia

FINISHPARKIET

 

VENIFLOOR – PODŁOGI FORNIROWANE

Jest producentem podłóg fornirowanych. Łączy piękno drewna, ponadprzeciętną trwałość, wygodę użytkowania i montażu oraz przystępną cenę. Panele fornirowane są bardzo dobrą alternatywą dla litych. Wizualnie niczym się nie różnią a są bardziej trwałe i odporne na uderzenia. Podłogi fornirowane VENIFLOOR stanowią istotne uzupełnienie rynku podłóg drewnianych. Za zintegrowany panel fornirowany firma VENIFLOOR otrzymała Złoty medal na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury „BUDMA 2020”.

VENIFLOOR

 

JOKA – podłogi drewniane

Podłogi warstwowe wysokiej jakości. Deski drewniane wykończone są lakierem lub olejem. Produkty z poszczególnych kolekcji bardzo dobrze spełniają wymagania i mogą byś układane w systemie pływającym jak również klejone do podłoża. Deski są niezwykle odporne i wytrzymałe na codzienna eksploatacje, a co więcej doskonale się prezentują. Wszystkie kolekcje to połączenie wysokiej jakości wykonania, ciekawych dekorów oraz ponadczasowej trwałości.

JOKAPOLSKA