Podłogi drewniane

Pomożemy Ci wybrać podłogę, która spełni Twoje oczekiwania

Najlepsze podłogi drewniane dostarczane tylko przez renomowanych producentów. Wybierając spośród Naszych propozycji zyskujesz przede wszystkim doskonała jakość , ale także najlepsze ceny! Produkty które oferujemy posiadają niepowtarzalny wygląd oraz styl. Możemy zagwarantować, że wybrana podłoga drewniana bądź parkiet spełnią najwyższe oczekiwania Naszych klientów.

Lat doświadczenia

wykonach Realizacji

%

profesjonalizmu

Mazurka Deska


To marka dedykowana klientom ceniącym najwyższą jakość i niepowtarzalny styl. Firma specjalizuje się w podłogach warstwowych. W produkcji stosowane są woski olejne najwyższej jakości, które świetnie impregnują drewno, nadając mu niepowtarzalny wygląd. Produkty powstają z najwyższej klasy drewna dębowego. Podłoga stworzona prze Mazurską Deskę jest po prostu stylowa, estetyczna i niesamowita!

Abaro


Firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji materiałów podłogowych. Podłogi drewniane są tworzone z pasją i zaangażowaniem. Wyróżniają się wyjątkowym wyglądem, bogatym wzornictwem oraz szerokim wachlarzem barw i wymiarów. Do produkcji podłóg ABARO wykorzystywane jest tradycyjne drewno dębowe oraz jesionowe. Wszystkie produkty charakteryzują się wyjątkową trwałością a co najważniejsze odpornością na ścieranie.

Finishparkiet


Ekskluzywne podłogi charakteryzujące się wysoką jakością drewna z którego są wykonane.

Każdy element jest siedmiokrotnie pokryty lakierem lub trzykrotnie olejowoskiem dzięki temu przez wiele lat nie potrzebuje cyklinowania. Podłogi Firmy Finishparkiet są idealnym wyborem dla każdego, kto chce mieć w swoim domu wysokiej jakości podłogi drewniane które będą bardzo trwałe, łatwe w pielęgnacji oraz odporne na zniszczenia

Venifooor


Jest producentem podłóg drewnianych. Łączy piękno drewna, ponadprzeciętną trwałość, wygodę użytkowania i montażu oraz przystępną cenę. Podłogi fornirowane są bardzo dobrą alternatywą dla litych. Wizualnie niczym się nie różnią a są bardziej trwałe i odporne na uderzenia. Podłogi VENIFLOOR stanowią istotne uzupełnienie rynku podłóg drewnianych. Za zintegrowany panel fornirowany firma VENIFLOOR otrzymała Złoty medal na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury „BUDMA 2020”.

JOKA


Podłogi wysokiej jakości, które układane są z desek warstwowych. Deski wykończone lakierem lub olejem. Produkty z poszczególnych kolekcji bardzo dobrze spełniają wymagania i mogą byś układane w systemie pływającym jak również klejone do podłoża. Deski są niezwykle odporne i wytrzymałe na codzienna eksploatacje, a co więcej doskonale się prezentują. Wszystkie kolekcje to połączenie wysokiej jakości wykonania, ciekawych dekorów oraz ponadczasowej trwałości