Podłogi kompozytowe

Pomożemy Ci wybrać podłogę, która spełni Twoje oczekiwania

Podłogi kompozytowe

Podłoga kompozytowa naszego producenta jest starannie wykonana, a przede wszystkim posiada wysoką jakość. Doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne dlatego może być montowana w pomieszczeniach o dużym natężeniem ruchu takich jak jak galerie handlowe lub biura. Śmiało można stwierdzić że kompozytowa podłoga jest to doskonały wybór dla tych którzy szukają podłogi na lata.

JOKA

 

Lat doświadczenia

wykonach Realizacji

%

profesjonalizmu

 Joka

Podłogi kompozytowe

Joka Xplora naszego producenta Joka jest serią podłóg, doskonale odwzorowującą kolorystykę drewna oraz płytek gresowych. Charakteryzującą się unikalną, naturalną i wytrzymałą strukturą. Podłoga kompozytowa jest neutralna pod względem emisji CO2, wolna od PCW i plastyfikatorów oraz wykonane z trwałych, naturalnych surowców. Niewątpliwą zaletą wyróżniającą serię Xplora jest również certyfikowana odporność na wilgoć do 100 godzin stojącej wody oraz antyposlizgowosć. Prawdopodobnie jako jedyna podłoga na rynku pozwala na montaż na wszystkich dostępnych ogrzewaniach podłogowych takich jak wodnych, elektrycznych oraz na podczerwień. Reasumując kompozytowa podłoga Joka może być montowana  w pomieszczeniach o większej wilgotności takich jak łazienki czy kuchnie. Przede wszystkim do zalet możemy również zaliczyć łatwość czyszczenia oraz pielęgnacji. Warstwa użytkowa wynosi 0,8mm. Dedykowany jest  podkład mineralny JKP01.

Xplora jest innowacyjną podłogą, łączącą w sobie zalety laminatu i winylu. Solidna powierzchnia podłogi  jest odporna na zarysowania uszkodzenia, które mogą się pojawić podczas codziennego użytkowania w domu oraz w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu na przykład takich jak galerie handlowe. Podłoga jest stabilna termicznie, odporna na światło, a dzięki innowacyjnej, wodoodpornej płycie nośnej może być stosowana również w łaziencne. Niezwykle proste w montażu i nie wymagają specjalistycznych przygotowań podłogi. Seria występuje w wersji „na click” w systemie ProConnect, dzięki czemu można ją ułożyć zarówno na „pływająco” jak i przykleić do podłoża.