Podłogi winylowe LVT

Pomożemy Ci wybrać podłogę, która spełni Twoje oczekiwania
Panele winylowe stają się rozwiązaniem bezkonkurencyjnym, mają bardzo wiele zastosowań. Najlepiej sprawdzają się w budynkach o dużym natężeniu ruchu tj. galerie handlowe, biura, obiekty użyteczności publicznej. Coraz częściej goszczą w naszych domach. Są jedynym materiałem na rynku który nadaje się do położenia w każdym pomieszczeniu naszego domu czy mieszkania. Nadają się zarówno do salonu, łazienki jak i kuchni. Są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ich największą zaletą jest odporność na działanie wody. Są przyjemne w dotyku, dobrze oddają ciepło dlatego śmiało możemy je polecić każdemu miłośnikowi ciepłej podłogi:-)

Lat doświadczenia

wykonach Realizacji

%

profesjonalizmu

Multicontrac


Producent luksusowych paneli LVT. Podłogi winylowe cechują się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki eksploatacyjne. Są antystatyczne i w 100% wodoodporne. To właśnie panele winylowe zyskuje obecnie na popularności i są chętnie wybierane do pokrycia podłóg. Sprawdza się ona w każdej przestrzeni. Panele LVT są doskonałym rozwiązaniem do pokrycia posadzek z ogrzewaniem podłogowym. Ich wytrzymałość poparta jest dokładnymi badaniami i certyfikatami.

VinylTechLab

Oferuje podłogi winylowe które doskonale sprawdzą się na każdej powierzchni. Wysokiej jakości unikalne produkty. Wszystkie podłogi winylowe VinylTechLab nie zawierają formaldehydu oraz innych szkodliwych substancji chemicznych. Bogata oferta VinylTechLab składa się z dwóch rodzajów podłóg winylowych:

· tradycyjne podłogi winylowe w wersji klejonej

· warstwowe podłogi winylowe w wersji na klik

Najwyższa jakość w dobrej cenie, nowoczesne technologie, przyjazne środowisku, łatwość i wygoda w utrzymaniu, łatwy i szybki montaż, modny designy to tylko niektóre zalety podłóg winylowych VinylTechLab.

Joka

Ponadczasowe panele winylowe. Występują w wersji klejonej oraz w wersji do ułożenia na klik. Powierzchnia paneli jest odporna na ścieranie-zarysowania i uszkodzenia zewnętrzne. Panele winylowe firmy JOKA mogą być stosowane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, a także w kuchni lub w łazience. Dostępne w wielu kolekcjach o różnych odcieniach i wariantach kolorystycznych. Doskonały wybór dla tych którzy cenią wysoka jakość i szukają podłogi na lata.