drzwi Porta

                        DRZWI WEWNĘTRZNE POZNAŃ drzwi wewnętrzne z ościeżnicą

 drzwi wewnętrzne z ościeżnicą

 Nieodłącznym elementem wystroju domu czy mieszkania są drzwi wewnętrzne. Dodają walorów estetycznych oraz służą przez długie lata i spełniają wiele praktycznych funkcji np. oddzielają pomieszczenia, zapewniają prywatność oraz ciszę.  W naszej ofercie znajdują się drzwi nowoczesne oraz klasyczne najlepszych producentów, między innymi takich jak Porta, Dre, POL-SKONE. Skrzydła łazienkowe i  pokojowe, w tym bezprzylgowe, zarówno drzwi rozwierne, jak i przesuwne, drzwi drewniane oraz szklane, loftowe, drzwi wewnętrzne z ościeżnicą. to wszystko znajdziecie w naszym salonie drzwi. Wybór jest bardzo duży, zarówno ze względu na materiał wykonania, kolor, jak i sposób otwierania drzwi wewnętrznych. Nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt kolekcji drzwi wewnętrznych.

 

 

 

 

Miruć drzwi dre

Ekskluzywana kolekcja drzwi DRE SUPREME by K. Miruć dostępna w naszym salonie. drzwi wewnętrzne Poznań

DRE Supreme to cztery niezwykłe kolekcje dopasowane do różnych potrzeb i stylów wnętrzarskich. Kolekcja została stworzona we współpracy ze znanym architektem Krzysztofem Miruciem. Autorska linia DRE Supreme to połączenie jakości oraz wieloletniego doświadczenia marki DRE z wyjątkowym talentem architekta Krzysztofa Mirucia.

W naszym salonie znajdą Państwo drzwi najlepszych polskich producentów: DRE, DRE SUPREME,PORTA, POL-SKONE, ERKADO, VOSTER, CLASSEN, DOORSY, CAL, ENTRA, INWADO, INTERDOOR.

EKSPOZYCJA 

Drzwi wewnętrzne to jeden z ważniejszych elementów wykończenia domu. To one bowiem wpływają na wystrój wnętrza. Warto zatem dokładnie przemyśleć decyzję i przede wszystkim zobaczyć modele na ekspozycji. W naszym salonie nie musisz wyobrażac sobie jak wygladają drzwi.Jeśli zależy Ci na dużym wyborze wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej obsłudze- zapraszamy!!!

ekspozycja drzwi wewnętrznych Poznań
drzwi interdoor

DORADZAMY  drzwi Porta poznań

Wygląd drzwi  wewnętrznych jest bardzo ważnym czynnikiem, który ma duży wpływ na Twój ostateczny wybór. Warto jednak dokładnie poznać parametry techniczne różnych modeli.  Odwiedzając nasz salon, z pewnością uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania.

KLAMKI- PONAD 100 WZORÓW

Oferowane w naszym sklepie klamki do drzwi wewnętrznych dostępne są w ponad 100 opcjach wykończeniowych. Wśród naszego asortymentu posiadamy produkty najlepszych na rynku producentów. Klamki do drzwi stanowią zarazem element wykończeniowy, jak i dekoracyjny. Z uwagi na ciągłe, intensywne użytkowanie klamek, muszą one cechować się przede wszystkim wysoką trwałością i odpornością na wiele czynników. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

PROFESJONALNY MONTAŻ

Decydując się na zakup w naszym salonie, możesz również skorzystać z naszej usługi montażu drzwi oraz transportu towaru na terenie Poznania i okolic. Podejmujemy współprace z najlepszymi z fachowcami, którzy nie tylko zamontują drzwi, ale także wcześniej przeprowadzą bardzo dokładne pomiary. O szczegóły usługi dopytaj naszych pracowników!

drzwi wewnętrzne z ościeżnicą drzwi wewnętrzne czarne drzwi wewnętrzne loftowe drzwi 90 wewnętrzne drzwi dre wewnętrzne białe
NASI PARTNERZY