Listwy przypodłogowe

Pomożemy Ci wybrać podłogę, która spełni Twoje oczekiwania

Listwy przypodłogowe Poznań

Wydawać by się mogło, że listwy przypodłogowe to mało znaczący element wykończenia, lecz w rzeczywistości stanowią one ważne funkcje. Jej główną rolą jest zakrycie szczeliny dylatacyjnej podłogi. Stanowią one estetyczne wykończenie ścian jak i również chronią je przed zabrudzeniami podczas codziennego użytkowania. W naszej ofercie znajdziecie listwy mdf lakierowane, fornirowane, listwy rdzeniowe z niewidocznym narożnikami oraz wodoodporne wykonane z tworzywa. Zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu.

Lat doświadczenia

wykonach Realizacji

%

profesjonalizmu

Listwy Doellken CUBU

Systemy listew przypodłogowych firmy Doellken cubu flex life występują w wielu formach oraz bogatej kolorystyce. Charakteryzują się funkcjonalnością, „zmiennością” (ta sama baza, inny profil dekoracyjny), bardzo łatwym montażem. Listwy wykończeniowe tego producenta są wynikiem wieloletnich badań oraz doświadczenia w produkcji listew przypodłogowych. Firma Doellken jest liderem w produkcji listew rdzeniowych. Wysokiej jakości rdzeń listwy zrobiony z HDF-u ściśle pokryty bezchlorowym tworzywem tworzy produkt, który jest niezwykle elastyczny, a zarazem bardzo odporny w codziennym użytkowaniu. Listwa cubu i problem narożnika znika!

DOELLKEN 

listwa cubu
listwa cubu
listwa cubu

Listwy przypodłogowe Lagrus

Listwy LAGRUS stanowią niezbędny element wykończeniowo – dekoracyjny każdego wnętrza. Odpowiednio dobrane są idealnym uwieńczeniem dla wnętrz zarówno o klasycznym, jak i nowoczesnym wystroju. Oferta 43 modeli daje możliwość wybrania modelu listwy odpowiedniego do wykończenia niemalże każdego rodzaju podłogi.

Listwa MDF po odpowiednim wycięciu profilu jest malowana wysokiej jakości farbami poliuretanowymi. Standardowym produktem jest cokół w kolorze białym, ale możliwe jest również kupno listwy w każdym dowolnym kolorze z palety NCS lub RAL.

LAGRUS

 

Listwy przypodłogowe Poznań

listwy doellken

listwy vox espumo