Strefa architekta

Zapraszamy do współpracy

 tworzonych na specjalne zamówienie klientów przez profesjonalna Polska firmę

WSPÓŁPRACA

Witamy w strefie architekta . Zapraszamy do współpracy architektów oraz projektantów wnętrz. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy które są ustalane indywidualnie. Nasza oferta współpracy wiąże się z szeroką gamą benefitów dla architekta, począwszy od atrakcyjnych rabatów.

Architekci i projektanci wnętrz/ strefa architekta

 

 

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z architektami oraz projektantami wnętrz, którzy w swoich projektach stawiają na produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także niebanalne wzornictwo. 

Jesteśmy szybko rozwijająca się firmą, zajmującą się sprzedażą i montażem pokryć podłogowych, drzwi oraz ekskluzywnych tapet Wonderwall tworzonych na indywidualne zamówienie klienta przez profesjonalna Polska firmę . Baza zadowolonych z współpracy klientów cały czas rośnie. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników chcemy wykorzystać nawiązując współpracę z architektami wnętrz.

Prężnie działamy na Poznańskim rynku podłóg, drzwi, okładzin ściennych .Nasze studio mieści się w Luboniu przy ulicy Kościuszki 58,
gdzie na powierzchni ponad 200 m. kw gdzie mieści się nasza ekspozycja.

OFERTA DLA ARCHITEKTÓW WNĘTRZ / WSPÓŁPRACA

W ofercie dla architektów wnętrz można korzystać z całości asortymentu Studia oneWood .  Nasze produkty spełniają standardy nawet najbardziej zaawansowanych projektów architektonicznych.

Jesteśmy dystrybutorem podłóg winylowych, laminowanych oraz drewnianych:

Egger,VOX, Multicontract,VinylTechLab, Wineo, Mazurska Deska, Finishparkiet, Venifloor, Joka

oraz listew przypodłogowych: lagrus, doellken, vox espumo.
W naszej ofercie posiadamy najlepszych producentów drzwi: Porta, DRE, Polskone, Erkado, CAL, Intenso, Kmt, Voster
Tapety na wymiar Wonderwall.
Wykonujemy schody oraz posadzki z mikrocementu.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość naszych produktów.

O naszych klientach nie zapominamy także wtedy, gdy opuszczą już nasz sklep, zapewniając im pełną obsługę posprzedażową.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta dla architektów, to prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

ONEWOOD

KOSCIUSZKI58

Zapraszamy do kontaktu biuro@onewood.pl