Sprawdź naszą ofertę:

podłogi Poznań

Szukasz dobrego sklepu z podłogami w Poznaniu? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się dystrybucją oraz montażem paneli podłogowych na terenie Poznania, Lubonia i okolic. podłogi poznań W swojej ofercie posiadamy duży wybór starannie wyselekcjonowanych podłóg od najlepszych polskich producentów. Nasi doradcy zaproponują najlepsze rozwiązanie dedykowane do twoich potrzeb. W zależności od tego czy potrzebujesz paneli wytrzymałych czy odpornych na uszkodzenia oraz wodę. Panele Poznań to trwały, efektownie prezentujący się, łatwy w montażu i pielęgnacji rodzaj podłóg. Nie bez znaczenia pozostaje bogactwo ich wzorów i kolorów, które sprawia, że każdy z łatwością może sięgnąć po rozwiązanie idealnie odpowiadające jego preferencjom. Na koniec cena – panele podłogowe są rozwiązaniem tańszym niż podłogi drewniane oraz winylowe. To zatem idealna propozycja dla wszystkich, którzy dysponują nieco ograniczonym budżetem. Interesują Ciebie panele podłogowe imitujące podłogi drewniane czy betonowe, a nawet prezentujące fantazyjne ozdobne dekory?.

Poszukujesz paneli, które będą odpowiednie do domu bądź biura?. Wśród naszych propozycji z pewnością je znajdziesz. Szeroka gama propozycji w zakresie wzornictwa, kolorów, klasy ścieralności (mamy rozwiązania dla domu i dla przestrzeni użyteczności publicznej, klasy ścieralności AC3, AC4, AC5, AC6) pozwoli Ci szybko i łatwo dobrać optymalne rozwiązanie. 

Ponadto dzięki skorzystaniu z usługi profesjonalnego montażu paneli podłogowych masz pewność, że wytrzymają wiele lat użytkowania oraz nie stracisz gwarancji producenta oraz gwarancje montażu z obniżoną stawką vat 8% (w przypadku osoby fizycznej). Zajmiemy się także przygotowanie podłoża pod montaż nowych podłóg Poznań  

panele poznań

W celu poznania szczegółowej oferty podłóg (ceny, montaż, transport) oraz zamówienia produktów, zapraszamy do naszego salonu przy ul. Kościuszki 58 w Luboniu koło Poznania / blisko zjazdu z autostrady A2 (zobacz jak dojechać).

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego 697 796 473 lub @: biuro@onewood.pl

panele podłogowe