Salon drzwi Poznań

drzwi poznań

Szukasz dobrego sklepu z drzwiami w Poznaniu?

Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się dystrybucją oraz montażem drzwi na terenie Poznania, Lubonia oraz okolic. W naszej ofercie znajdziesz ponad kilkaset starannie wyselekcjonowanych modeli drzwi od najlepszych polskich producentów. Jeśli nie chcesz tracić czasu na jeżdżenie po sklepach budowlanych, które i tak nie mają pełnej oferty producenta to skorzystaj z naszych usług.  Wiemy, że ogrom wyboru drzwi może zrodzić wiele pytań i problemów. Dlatego proponujemy wizytę naszego doradcy, który pomoże w wybraniu idealnego modelu. Nasz doradca przyjedzie do Ciebie na bezpłatny pomiar na terenie Poznania oraz okolic. Zakup drzwi powinien być bardzo dobrze przemyślanym i dlatego warto skorzystać z tej opcji. Doradca wykona niezbędne pomiary, a także pomoże wybrać model pasujący do wystroju twojego wnętrza. W naszym sklepie z drzwiami znajdziesz drzwi klasyczne jak i nowoczesne, które będą idealnie pasowały do twojego wnętrza. Możesz także wybrać interesujący Ciebie kolor, fakturę oraz rodzaj przeszklenia skrzydła.

Dzięki skorzystania z usługi profesjonalnego montażu drzwi masz pewność, że będą one pracować prawidłowo i wytrzymają wiele lat użytkowania. W ten sposób uzyskasz gwarancję producenta oraz gwarancje montażu z obniżoną stawką vat 8% (w przypadku osoby fizycznej). Zajmiemy się także demontażem starych futryn lub zamontujemy skrzydła na już istniejących.  drzwi z montażem Poznań / sklep / salon

Dobry wybór drzwi zaczyna się od dobrych producentów dlatego mamy ich pod dostatkiem 🙂

Podsumowując w celu poznania szczegółowej oferty drzwi (ceny, montaż, transport) oraz zamówienia produktów. Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Kościuszki 58 w Luboniu koło Poznania / blisko zjazdu z autostrady A2 (zobacz jak dojechać).

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego +48 697 796 473 lub @: biuro@onewood.pl