Montaż

Poznaj zakres naszych usług

Wszystkie prace związane z profesjonalnym montażem wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy również na najlepszym, profesjonalnym sprzęcie. Gwarantujemy wysoką jakość i krótkie terminy montażu.

Profesjonalny montaż Poznań i okolice.

Nasza firma to również zespół sympatycznych profesjonalistów specjalizujących się w montażu każdego rodzaju podłóg, drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych , tapet. Nie boimy się trudnych zleceń.

Zakres naszych prac związanych z profesjonalnym montażem przy wykonywaniu posadzki z wyrobów gotowych obejmuje oczyszczenie i zagruntowanie podkładu oraz klejenie parkietu, przy materiale surowym dodatkowo cyklinowanie, szpachlowanie i lakierowanie lub olejowanie.

W razie potrzeby przed montażem wykonujemy też dodatkowe prace związane ze specjalnym przygotowaniem lub naprawą podkładu pod posadzkę drewnianą, np. szlifowanie wylewki, a gdy wylewka jest w złym stanie – klejenie maty wzmacniającej. Gdy to konieczne naprawiamy też wylewki miejscowo stosując np. żywicę epoksydową i specjalne klamry scalające popękaną wylewkę. W przypadku konieczności podniesienia poziomu posadzki pod parkiet montujmy płyty OSB.

Wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych to jeden z kluczowych momentów, jeśli chodzi o prace wykończeniowe w nowym domu czy mieszkaniu. Dlatego tak istotny jest profesjonalny montaż drzwi, od którego zależy, czy będą one dobrze służyły i czy nie ulegną żadnym uszkodzeniom w trakcie użytkowania. Prawidłowy montaż sprawi, że będziesz korzystać z drzwi przez wiele lat. Przy zakupie drzwi z montażem oszczędzamy na podatku VAT ponieważ zapłacimy wtedy nie 23 %podatku lecz 8 %.

Zapewniamy montaż wszystkich naszych produktów.

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu

biuro@onewood.pl

https://www.facebook.com/oneWoodPodlogiDrzwiSciany

ZAKUP PODŁOGĘ WRAZ Z MONTAŻEM – VAT 8

Kupując parkiet wraz z jego montażem płacisz jedynie 8% podatku VAT. Przy zakupie samego materiału naliczany jest 23% podatek VAT. Kupując więc parkiet i zamawiając jednocześnie usługę ułożenia parkietu oszczędzasz 15% wartości podatku VAT.